LONCA Düşünce Yapısı

 LONCA Düşünce Yapısı

LONCA Düşünce Yapısı: LONCA İş Geliştirme Toplantılarında DERVİŞ KAŞIKLARI Felsefesi ile AHİ Etiği ve Kurallarının Karışımı

LONCA İş Geliştirme Toplantıları (LİG), DERVİŞ KAŞIKLARI’nın felsefesi ve AHİ’lik etik ve kurallarından yola çıkarak “Önce Başkaları Sonra Ben” karakterini ve davranış biçimini bünyesinde barındırıyor.

LIG’de diğer üyelere destek olmayı ön planda tutmak ve “Önce Al Sonra Sat” ilkesini benimsemek, olumlu ve yardımsever olmaya çalışmak esastır. “Kazanmaya Yardım Ederseniz Kazanırsınız”, “Satın Alırsanız Satarsınız” ve “Satmaya Yardım Edin ve Satış Yapmanıza Yardım Edilir” ilkeleri üyeler arasında karşılıklı bağımlılığı teşvik eder. Üyeler bu şekilde davrandıklarında sadece birbirlerine destek olmakla kalmıyor, aynı zamanda destek almanın kapısını da açarak şirketlerine iş yönlendirmelerinin istikrarlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyorlar.

Görevimiz:

LONCA İş Geliştirme Toplantılarının en önemli misyonu, işletme sahipleri ve yöneticileri de dahil olmak üzere, çeşitli sektörlerden ciddi müşteri listeleriyle tüm üyelerini bir araya getirmektir. Amaç, uzun süreli ticareti, işbirliğini ve ortaklığı kolaylaştırmak, onların sıkı dostluklar kurmasına olanak tanımak ve başkalarına referans teşkil etmektir.

LIG’in temel amacı üyeleri “Senin için ne yapabilirim?” sorusunu sormaya teşvik etmektir. Başkalarına fayda sağlayacak eylemlere kendilerinden önce öncelik vererek. LIG üyeleri, dinamik ve profesyonelce oluşturulmuş sistemimiz dahilinde değer yaratmaya, iş üretmeye ve birbirlerine tavsiyelerde bulunmaya son derece odaklanmıştır.

Prensibimiz:

LONCA olarak prensibimiz, birbirimizin işlerini büyütmeye ve geliştirmeye öncelik vermek, “Başkalarının Kazanmasına Yardımcı Olarak Kazanmak” vurgusunu yapmak ve bir “Ticaret ve Üretim Zinciri” oluşturmaktır. “Üretim, Satış ve Büyüme” merkezli ilişkiler kurmaya odaklanıyoruz.

Üyelerimizin dini, dilsel, ırksal, etnik veya mezhepsel kökenleriyle ilgilenmiyoruz. Bunun yerine yaptığımız işin zarar vermeden bireylere, ülkemize ve inançlarımıza fayda sağlaması gerektiğini vurguluyoruz. Olumlu ve profesyonel bir yaklaşımla sürekli büyüme için çalışıyoruz.

LONCA İş Geliştirme Toplantıları:

LONCA İş Geliştirme Toplantıları, İş Toplantıları ve İş Geliştirme Toplantıları aracılığıyla üreticileri, perakendecileri, toptancıları, ithalatçıları ve ihracatçıları bir araya getirmeyi amaçlamaktadır. Katılımcı iş insanları bu iş geliştirme toplantılarında satın almaları hedefleyerek aynı zamanda satış da gerçekleştirmektedir.