Türkiye’de bir ilk loncanetwork.com ve beeting işbirliği ile gerçekleşti…!

“LONCA İş Geliştirme Toplantıları” için hazırlanan loncanetwork.com sitesini incelediğinizde online iş ağı toplantılarının yapılabilmesi için gerekli tüm imkan ve olanakları içinde barındırdığına şahit olacaksınız.

LONCA İŞ GELİŞTİRME TOPLANTILARI VE LONCANETWORK.COM ’DA NELER VAR?

loncanetwork.com ‘da; Yapay zekâ destek özelliklerine sahip beeting.com var.

beeting.com uygulaması sayesinde;

Toplantılarımızı kolayca planlayıp yönetebileceğiz. Notlarımızı kaydedip, görevleri atayabilir ve takvim entegrasyonuyla toplantıları takip edebiliyoruz. Fuarlar, kongreler, konferanslar gibi etkinliklerde size her detayı sunacağız. Programı takip edebilir, konuşmacılarla bağlantı kurabilir ve doğru kişilerle ağınızı genişletebilirsiniz. Toplantılarda alınan notlar otomatik olarak düzenlenecek ve kullanılabilir hale getirilecek. Arama özelliği ile de tüm notlara kolayca erişeceksiniz. Size doğru kişilerle bağlantı kurma imkânı sunacağız. loncanetwork.com ’da profesyonel ağınızı genişletebilir, işbirlikleri ve fırsatlar için yeni bağlantılar oluşturabilirsiniz.

loncanetwork.com; ile inanılmaz keyifli toplantılarda yeni iş insanlarıyla tanışacaksınız. Toplantı notlarımızı tutup, dokümanlarımızı düzenleyip, etkinlikleri otomatik takip edebilecek ve üyelerimizle bağlantılarınızı güçlendireceksiniz.

loncanetwork.com ‘da; toplantılarımızda maksimum verimlilik sağlayan video – ses kayıtları ile konuşulanları yazıya çeviren olanakları ile konuşulanların unutulması imkânsız toplantılar ve etkinlikler ile tanışacaksınız.

loncanetwork.com; beeting sayesinde online toplantı özelliğine ve dilediğinde dilediği sosyal medyada canlı yayın yapma özelliğine sahiptir.

Haberin tamamı için: https://www.esnafbulteni.com/turkiyenin-dijital-is-agi-lonca-is-gelistirme-toplantilari-loncanetwork-com-da-basladi/