Esnaf Bülteni Dergisi etkinliği olarak Eşref Küçükateş’in 2016 yılı Ocak ayında başlattığı Esnaf Buluşmaları, 5 – 6 – 7 Eylülde Dijital olarak gerçekleşecek “LONCA İş Geliştirme Toplantıları” tanıtımının ardından, LONCA İş Geliştirme Toplantıları 13 Eylülde işlerini büyütmek, birlikte kazanmak ve işbirliği yapmak isteyenlerin ilk buluşmasıyla başlayacak.

LONCA İş Geliştirme Toplantıları’nın amacı; “Tüm iş insanlarımızın LONCA İş Geliştirme Toplantıları ile Dijital Çağa ve Dijital Ticarete ayak uydurmalarını, işlerini büyütmelerini, birbirleri ile olan iletişimlerini kesintisiz devam ettirmelerini, zamanın ve gelişmelerin gerisinde kalmayarak Dijital ve Teknolojik gelişmelerin içinde yer almalarını sağlamak” 

LONCA’DA DAHA AZ ZAMAN HARCAYACAK, DAHA ÇOK MÜŞTERİYE, DAHA HIZLI ULAŞACAK, İHTİYACINIZ OLAN ÜRÜNLERİ DAHA UCUZA TEDARİK EDECEKSİNİZ

Bundan sonra LONCA İş Geliştirme Toplantıları ile her hafta değişik kişi ve işletmelerle tanışmak için; Başka şehirlere gitmenize, planlanmış toplantılarınızı iptal etmenize veya ertelemenize, iş yerinden uzaklaşmanıza, tatilinizi iptal etmenize ertelemenize veya bölmenize, trafikte zaman harcamanıza, trafikle savaşmanıza gerek kalmayacak. DİJİTAL LONCA İŞ GELİŞTİRME TOPLANTILARI sayesinde daha az zaman harcayarak daha çok müşteriye ulaştığınız gibi ihtiyacınız olan her türlü hammadde ve malzeme çeşidini de daha hızlı ve daha ucuza bulma imkânı elde edeceksiniz.

Bundan sonra her şehirde bir müşteri veya tedarikçi bulmanız daha kolay olacak.

NEREDEN NE ZAMAN KATILACAĞIM DİYE BİR SORUN YOK

Verimli bir toplantı için, tavsiyemiz ofisinizde veya ekran paylaşımlı toplantı odanızda, müdürünüz, satın almacınız, pazarlamacınızla veya en azından birisiyle birlikte bilgisayarın başından o hafta seçtiğiniz gurupla ürünlerinizi ve ihtiyaç duyduğunuz malzemeleri paylaşmanızdır.

Ancak şirket dışındaysanız görevlendirdiğiniz kişide toplantıya katılabilir veya aracınızla seyahat ederken, trenden, gemiden, uçaktan, yurtiçinden veya yurtdışından güçlü internet olan her yerden toplantıya katılabilirsiniz.

Dilediğiniz yerden veya o anda bulunduğunuz konumdan Mağazanızdan, Atölye veya Fabrikanızdan, Deponuzdan, pazarlamacınızla veya satın almacınızla veya iş ortaklarınızla veya yönetim kurulu üyelerinizle yaptığınız toplantıdan katılarak sattığınız ve satın aldığınız ürünleri tanıtabilirsiniz.

13 EYLÜL ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 08.00 DE DİJİTAL TOPLANTILAR BAŞLIYOR

İlk “LONCA İş Geliştirme Toplantısı” 13 Eylül 2023 Çarşamba Günü Saat 08.00 – 09.30 arası gerçekleşecek. Her toplantıda en fazla 30 kişi olacak. Türkiye’nin her yerinden hatta yurt dışından iş insanlarının katılacağı bu toplantıların verimli geçmesi için saatinde başlamasına ve saatinde bitirilmesine özen gösterilecek toplantı kuralları harfiyen uygulanacaktır.

HER HAFTA TOPLANTI GÜNÜ VE SAATİNİ SİZ SEÇİN

İş insanlarından oluşacak her 30 kişi için aynı gün ve başka günler için toplantı saatleri belirlenip takvim oluşturulacak. Üye olan her iş insanı bu toplantı takviminden kendine en uygun toplantı zamanını seçebilecek.  Her iş insanının her hafta başka bir gurubun toplantısına katılma ve yeni kişilerle ve işletmelerle tanışma şansı olacak.

ONAYLADIĞI TOPLANTIYA KATILMAYANLARIN HAKLARI KAYBOLMAYACAK

Üyelerimizin hepsi gelecek hafta katılacağı toplantıyı yayınlana takvimden seçme hakkına sahip olacak. LONCA İş Geliştirme Toplantıları takvimde ilan edildiği saatte başlayıp ilan edildiği saatte toplantı sona erecek.

TOPLANTILARIMIZ KAYIT ALTINDA KİMSENİN KİMSEYİ UNUTMA ŞANSI YOK

LONCA İş Geliştirme Toplantıları bizim tarafımızdan sürekli kaydedilecek. Ayrıca sizde toplantının tamamını veya bir kısmını kaydedebilir daha sonra da kimler ne konuşmuş ne satıyor ne alıyor diye bakabilirsiniz. Ayrıca toplantı anında herkes birbiriyle yazışabilecek. Birbirine telefon numarası adres verebilecek. Daha sonra bu yazışmalara tekrar bakabilecek. Sağlam iş birlikleri ve dostluklar ile ticaretin başlaması için gerekli her türlü hazırlığı sizin için yaptık.

TOPLANTILARIMIZ TÜM SOSYAL MECRALARDA YAYIMLANACAK

LONCA İş Geliştirme Toplantılarına katılan herkes kendi konuşmasını veya toplantının özel olmayan kısımlarını kendi youtube kanalından yayınlayabilir. Bu nedenle youtube kanalı olmayanlar hemen edinsinler. Ayrıca bizde toplantıları youtube kanallarımızda sosyal medya ağlarımızda, basılı ve görsel medyada yayınlamak için gerekli alt yapı yetenek ve tecrübeye sahibiz.